10.06.2005 :: 19:08
yO...yO...yO... bYłAm DzI¶ W bUdZiE :-D:-D:-D nIe MuSiAłaM zDaWaĆ hIsTy...PaNi Mi DaŁa DoBrY nIeStEtY nIe MiLeLi¦mY dNiA sPoRtU...aLe Mi SiEm NiE kCiAłO kSiˇżEk BrAć...WiĘc NiE wZiEłAm I nIc Mi SiEm NiE sTaŁo :-D SuUuUpEr MaM ¶ReDnIoM 4,14...SUKCES!!!! pOpRaWiŁaM jOm I tO bArDzIoM..nAwEt :-D ....w PiErWsHyM sEmEsTrZe MiAłAm NiEcAłE 3,8...tO bYłA mOjA nAjNiŻsHa W żYcIu :-D AlE cHuJ z TyM rOcZkIeM!!!! dZi¦ mNiE wShYsCy DeNeRwUjOm Z kLaSy OpRóCz IgOrKa...MaGdY...PaUlInY...i...DoDy!!!! A rEsHtA nIeCh SiEm JeBiE!!!! dZi¦ bArAn ByŁ jUsH sPoKo...JaK mNiE pRzEpRoSi...To Mu WyBaCzE...i...bĘdEm DaLeJ gO lUbIć!!!! Bo On JeSt SpOkO...a Że UrOdZiŁ sIeM cHaMeM....tO nIe JeGo WiNa:-D:-D:-D WrEsHcIe UdAłO mI sIeM pO tYlU pRuBaCh...¦cI±GnĘłAm SkÓrKi Do Gg!! tErAz SłUcHaM "dLa SłUcHaCzY" pRzEz ToM oChYdNoM pOgOdE... kCe Mi SiEm SpAć...I sIeM sTrAsHnIe NuDzE!!!! CHUJOWO!!!! jUtRo MuShEm Z mAmˇ dO GK I¶Ć...kUpIć PrEzEnT bO iDeM nA cHrZcInY!!!! a PrZy OkAzJiI...kUpI mI sPóDnIcE w CROPP sPoCzKo!!!! A pOtEm Do KaSiUlKi KCB!!!! SpOcZkO...kCiAłA bYm Z nIoM nA oBóZ jEcHaĆ...aLe CzArNo To WiDzEm Bo OnA jEdZiE zE zNaJoMyMi I bYłA bYm JaK 5 kOłO u WoZu AlE cIoM tAm...IdEm Do SoLaRiUm...TaM sIeM oPaLe oKa Ja SpAdAm...papapapapapapapapapa a DzI¶ BiG pOzDrO 4: *pAuLiNa...GdZiE tY jEsTe¦ mIaŁa¦ bYć U mNiE!!!! *iGoReK:...pAmIęTaJ...o PaNi KoLaK...żArCiK *mAgDa...pOpRoStU nIe PrZeJmUj SiEm ToM sUkOm!! *dOdA...zA tO żE jEsTe¦ :-D *kAsIuLkA:...bO cIeM kOfFaM wSzYsTkIm Tu WyMiEnIoNyM..żYcZe MiŁeGo WeEkEnDu!!!! kOfFfFuSiAm WaS...mOsHeCiE nA mNiE lIcZyĆ!!!! papapapapapapapapa