anakondalp015 - komentarze


yO!!!!:*:*:*
jUsH sIeM cZuJe LePiEj...DzIś MiAłAm Do BuDy Na 10.35......Bo NiE pOsHłAm Na Wf:-D:-D:-D...JaKoŚ sIeM źLe CzUłAm....MiAłAm NaDzIeJe Że BaRaNa NiE bĘdZiE...aLe NiEsTeTy ByŁ....aLe PoWtArZaŁ wCiĄż Te SaMe TeKsTy:-D:-D:-D....Że TaK bArDzIoM bReChTaŁaM....:p pEwNiE mYśLeLi Że JeStEm JaKąŚ wArIaTkOm...AlE mI sIeM nApRaWdE śMiAć KcIaŁo...z JeGo GłUpOty
kUrWa AlE pOjEb:-D....AlE sKoŃcZmY o NiM
pOpRaWiŁaM dZiŚ mAjCe Na tRóJkE:-D....i....ChYbA hIsTe Na CzTeRy:-D
JeStEm Z sIeBiE dUmNa PoTeM pOsHłAm Na AnGlA...i...ByŁ tEsT
kUrWa...NiC o NiM nIe WiEdZiAłAm AlE lIpA mOsHe JaKoŚ gO zAlIcZyŁaM:-D wIeCiE...wReShCiE nA 100% wIeM....gDzIe PóJdEm Do LiCeUm....NiE wIeM jEsHcZe NuMeRkU...aLe WiEm Do JaKiEj KlAsY
pRzEz CaŁy RoK uCzYsH sIeM tYlKo AnGiElSkIeGo:-D...A pOtEm NaStĘpNe TrZy LaTa UcZySh SiEm NoRmAlNiE...tYlKo Że WsZyStKo Po AnGiElSkU
aLe SuUuUpEr
ByŁo By SuUuUpEr!!!! Po AnGlIkU pOsHłAm Do EmPiKu I kUpIłAm SoBiE dWa PlAkAtY....gReEn DaY...i...LiNkIn PaRk
AlE sOm DuShE:-D jEsTeM hApPy
TeRaZ sIeDzEm...OgLąDaM gĘsIoM sKóRkE...i...KlIkAm Z kUmPeKlOm
JuTrO...iDzIeMy Do TeAtRu SpOkO...sHkOdA żE pEwNiE bArAn BęDzIe............!!AlE mOsHe BęDzIe DoBsHe:-D...tShEbA bYć OpTyMiStOm
DzIęKi Za KoMeNtY
dZiŚ bIg PoZdRo4:
*pAuLiNkA...zDrOwIeJ sHyBkO
*gOsIaCzKa...NiE oDlAtUj:-D
*kAsIuLkE
*jAcKa
*jOlUsIe
*pAuLe
kOfFfFfFuSiAm WaS
sUuUuUuPeR żE jEsTeŚcIe
papapapapapapapa dO jUtRa:-D

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
08.06.2005 :: 22:05 :: v126.sebastiana.ceti.pl

Kasia

LoL ej ... ale wiesz.... co to za JABŁKO? Hłehłehłe... w kazdym razie fajnieee ze teatr..a ja jutro 8 lekcji..jak zwykle eeee

Talk.pl :: Wróć